Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wzorzec rasy Alpaka

Opublikowano 19 10 2022

Polski Związek Hodowców Alpak ma przyjemność poinformować, iż został opracowany „Wzorzec Rasy Alpaka” dla alpak rasy Huacaya oraz Suri.
Jest to kamień milowy i niezbędne „must have” na drodze do podnoszenia jakości hodowanych w Polsce alpak, zarówno pod kątem ich budowy, jak i runa.
Autorami wzorca są Arturo Pena i Joanna Najbar.
Arturo Pena jest znanym i cenionym sędzią AOA (Alpaca Owners Association w USA) w kategorii Halter, Fibre i Performance. Alpakami zajmuje się od ponad 20 lat i jest cenionym ekspertem znanym w wielu krajach.
Joanna Najbar ma szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w hodowli alpak wysokiej jakości.
Od 2013 r. ukończyła wiele kursów i szkoleń organizowanych w wielu krajach, jak i organizuje oraz sama prowadzi seminaria dla hodowców w Polsce z zakresu utrzymania dobrostanu alpak, rozrodu i behawiorystki.

"Wzorzec Rasy Alpaka” jest do kupienia w Związku w cenie 30zł za sztukę. Koszt przesyłki kurierskiej to 14zł.

Zamówienia z podaną ilością sztuk oraz adresem wysyłki prosimy przesyłać drogą mailową pod adresem: pzha.warszawa@gmail.comNasi partnerzy